Cam Filmi

  • Cam filmi, camda net görüş sağlar. Bulanık (flu) değildir.
  • Cam filmlerimiz üretici firma tarafından renk solması, morarma, çizilme, yapışkan kabarması vb. deformasyonlara karşı “Ömür Boyu” garantilidir.
  • Cam filmlerimizin yapışkanı özeldir. Sökülürken camın rezistansına ve verniğine asla zarar vermez.
Isı Kaybını Azaltır

Cam filmleri aracınız için ilave bir ısı kalkanı görevi görerek yazın klima sarfiyatını, kışın ise pahalı ısıtma masraflarını azaltarak toplam enerji maliyetlerini düşürür.

Güneşin Zararlı UV Işınlarına Karşı Tam Korur

Cam filmleri güneşin zararlı olabilecek yan etkilerine karşı sizi ve aracınızı korur. Güneşin zararlı olabilecek ışınları sonucunda oluşabilecek cilt problemlerine ve eşyalarda oluşabilecek solmalara karşı koruma sağlar.

Sürüş Konforunu Artırır

Cam filmleri aracınızda yansımaları ve parlamaları azaltarak gündüz ve gece daha net bir görüş elde etmenizi sağlar.

Yakıt Tasarrufu Sağlar

Bilindiği üzere araç yakıt tüketiminin mevsim şartlarına göre %25 – 30’u klima tarafından harcanır. Doğru ve kaliteli bir cam filmi klimada %30 tasarruf sağlar. Bu da aracın yakıt tüketimi sarfiyatını ortalama %10 civarında azaltır.

İlave Güvenlik Sağlar

Cam filmleri küçük kaza anında camın dağılması sonucu oluşan cam parçacıklarının savrularak yaralanmalara sebebiyet verme riskine karşı, camı tek parça tutarak dağılmasını engeller ve sizi, sevdiklerinizi ve eşyalarınızı kısmen korur.

Yatırımlarınıza Değer Katar

Cam filmi uygulanan aracın şaşırtıcı bir şekilde daha güzel bir görünüm almasını sağlayarak yatırımlarınızın değerini korur ve arttırır.

İşlem Süresi: Ortalama 2-3 saat sürmektedir.